volejte: 602530777+420 728 347 155  •  email: marcela@medovit.cz marcela@medovit.cz  •  Bedýnky Bohumín a okolí Bedýnky
Farmářské zeleninové bedýnky, farmářské výrobky a med
Farmářské bedýnky, farmářské výrobky  a med

O nás

Zeleninová farmářská bedýnka„Já Vám tak závidím…“ -slýchávali jsme často od našich přátel. „…závidím Vám, že si kdykoliv můžete zajít na zahrádku a utrhnou si čerstvou zeleninu. My jsme odkázaní jen na zeleninu a ovoce různé kvality a nejasného původu z obchodních řetězců, zeleninu a ovoce, které je skladováno neznámo jak dlouho…“

 

 

 

Tato slova nás doprovázela několik let, až jednou jsme brouzdáním po internetu narazili na „zeleninové bedýnky“. Tato myšlenka, dodávat zeleninu z naší zahrádky přímo na stůl našim přátelům, nás nadchla natolik, že jsme ji okamžitě začali realizovat.

 

 

 

 

zahradaA protože všechno děláme tak trochu jinak, stloukli jsme truhly na vyvýšené záhonky (ať se nemusíme tak moc ohýbat). Do takto vyvýšených záhonů jsme dali kvalitní kravský hnůj, doma vytvořený kompost a hurá na sadbu.

 

 

 

vcelyAby nám úroda vzkvétala, do rohu zahrady jsme pořídili včelky, takže kromě opylování se rovněž můžeme těšit na kvalitní domácí med a různé medové a jiné domácí výrobky, jejichž nabídku chceme postupně rozšiřovat.

 

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH. Právo omylu a změny cen vyhrazeno!
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se od realného výrobku lišit.